Otevírání zimy spojené s pestrým doprovodným programem – to je již legendární Špindl SkiOpening. Víkend ve znamení lyžování a spousty zábavy i doprovodných programů. I letos, stejně jako předešlý rok, se návštěvníci mohou těšit na SKIPASY ZA SPECIÁLNÍ CENU – tři dny za cenu jednoho.
Sobotní nabitý program odstartuje ve 13 hodin kapela Děda Mládek Illegal Band. V 15 hodin vystoupí na pódiu známí Support Lesbiens. Večerní program zahájí již tradiční špindlerovská SNOW SHOW, jejíž součástí bude tanec roleb nebo přehlídka dovedností instruktorů lyžařské školy SKOL MAX. Večerní program bude završen open air premiérou hvězdně obsazené české pohádky Čertí brko.
V průběhu celého dne bude v areálu Svatého Petra probíhat bohatý doprovodný program pro děti se spoutou soutěží, dárků a skákacím hradem se skluzavkou.

Vstupenky do VIP zóny v prodeji pouze na místě v den konání akce 8.12.2018 na pokladně ve Svatém Petru. VIP zóna zahrnuje vstup do uzavřené společnosti na terasu restaurace STADION od 13.hod. do 20.hod. + catering (neomezené množství vybraných alko / nealko nápojů), oběd, coffee break a večerní raut.