Špindlerův Mlýn – Krkonoše

Špindlerův Mlýn – nejznámější středisko Krkonoš.

Skiareál Špindlerův Mlýn – lyžování 5 měsíců v roce… 

Skiareál Špindlerův Mlýn je jediné 6ti hvězdičkové středisko zimních sportů v ČR. Jediná permanentka Vám umožní využívat 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků Skiareálu Špindlerův Mlýn. Čeká Vás 25 kilometrů špičkově upravených sjezdových tratí, s umělým zasněžováním všech, stupňů obtížnosti. Snowboardisté si najdou své ve 2 moderních snowparcích ve Svatém Petru a na Horních Mísečkách včetně U-rampy na černé sjezdovce ve Svatém Petru. Pro milovníky „bílé stopy“ je připraveno 100 km denně upravovaných běžeckých tras a 150 km dlouhá „Krkonošská magistrála“.

Ze Špindlerova Mlýnu až na vrcholky Krkonoš

Špindlerův Mlýn je protkán značenými turistickými trasamy, které Vás dovedou na vrcholky Krkonoš. Ať se rozhodnete pro hřebenové tůry k prameni Labe či na vystoupat na nejvyšší horu ČR – Sněžku (1602 m), Špindlerův Mlýn je idealním startovacím bodem. Špindlerův Mlýn, zařazen do programu „Cyklisté vítáni“, spojuje Krkonoše, Jizerské hory a polskou stranu Krkonoš. Přeprava kol na lanovkách je zdarma.

Nabídka letních aktivit nekončí jen turistikou a cyklistikou. Špindlerův Mlýn nabízí rozmanité aktivity – od minigolfu, tenisu, squashe a dalších nejen indoor aktivit – po adrenalinové terenní koloběžky, zorbing, rafting, paragliding, obří houpačku či přemostění přes přehradu. Když Vám nebude přát počasí, navštivte Aquapark Špindlerův Mlýn se třemi tobogány včetně člunového tobogánu, vířivkami, divokou řekou a dalšími atrakcemi.